Produktu informācija

  SĀKUMS  |  PAR FIRMU  |  PIEGĀDE  |  REKVIZĪTI  |  PALĪDZĪBA  |  IETEIKT DRAUGAM  |  KONTAKTI  |  Tel.: 22004708

Produktu informācija

LAT |  RUS  | ENG
   AUTORIZĀCIJA
  Lietotājvārds: 
  Parole: 
Reģistrēties jaunam kientam
Aizmirsāt paroli?
 
piektdiena, 26. aprīlis

Alīna, Sandris, Rūsiņš
  MEKLĒT
Cena: no:   līdz: 
  Kategorijas A-Z
  Preču zīmes A-Z
  Nedēļas preces
  Jaunumi
   Preces ar atlaidēm
  Kontakti
  Galerijas
  Piegādātājiem

  GROZS
Preces 0
Skaits 0
Par summu 0.00 €
Apskatīt grozu
  DIENAS JAUTĀJUMS
:) Ziniet kādu anekdoti ?
Atbildēt

  REKLĀMA
   ZĀĻU RŪĶĪŠU TĒJA VĪRIEŠIEM, BERAMĀ (320170)
ZĀĻU RŪĶĪŠU TĒJA VĪRIEŠIEM, BERAMĀ (320170)
1
ZĀĻU RŪĶĪŠU TĒJA VĪRIEŠIEM, BERAMĀ (320170)

Vienība : 40gr


Rūķīšu tēju maisījums "Tēja vīriešiem"
Sastāvs:
pelašķi 20%, piparmētra 20%, baldriānu sakne 15%, nātre 15%, kliņģerītes ziedi 10%, asinszāle 10%, kaķpēdiņa 10%.

Pelašķa laksti (herba Millefolii)
Senajā Romā un Grieķijā pelašķus sauca par „Herba Militaris” – militāro augu, jo tā pretiekaisuma īpašības jau sen izmantoja brūču dziedināšanā. Senie cilvēki pelašķu tējai piedēvēja pretiekaisumu, antiseptisku iedarbību. Uzskatīja, ka pelašķu tēja rosina ēstgribu, mazina gāzu uzkrāšanos, palīdz pret saaukstēšanos, drudzi, pazemina temperatūru, aptur asiņošanu un veicina brūču dzīšanu.
Pelašķus nedrīkst lietot grūtniecības laikā.

Piparmētras lapas (folia Menthae piperitae)
Jau Senajā Romā un Grieķijā piparmētra bijusi lielā cieņā dēļ tās atsvaidzinošās iedarbības. Tur cilvēki svētkos paši sevi kronējuši piparmētru vainagiem un galdus pušķojuši piparmētru atvasēm. Piparmētrai piedēvēja nomierinošu, pretsāpju un pretiekaisumu iedarbību. Dziedniecībā no auga lapām gatavoja zāļu tēju asinsrites uzlabošani, sirds asinsvadu paplašināšanai, kuņģa, zarnu darbības traucējumu novēršanai.
Nav vēlams dot stipru piparmētru tēju bērniem.

Baldriāna saknes (rhizomata cum radicibus Valeriana)
Senatnē balderiāna saknei piedēvēja izteikti nomierinošu darbību. Uzskatīja, ka tā palīdz pret galvassāpēm, miega traucējumiem, mazina baiļu sajūtu, pazemina asinsspiedienu, paplašina asinsvadus, mazina spazmas, krampjus, veicina gremošanas sistēmas darbību, .

Nātres lapas ( folia Urticae)
Senatnē nātri izmantoja vispārējai organisma tonizēšanai, attīrīšanai, asiņošanas apturēšanai, asinsvadu un elpošanas centra darbības uzlabošanai. Uzskatīja, ka augam piemīt pretiekaisuma, vielmaiņu normalizējoša, žultsdzenoša, audu atjaunojoša iedarbība.

Asinszāles laksti (herba Hyperici)
Asinszāle dziedināšanas mērķiem tiek izmantota jau vairāk kā 2400 gadu. Asinszāli pielietoja, lai uzlabotu kuņģa, zarnu un visu gremošanas orgānu darbību, novērstu žultsakmeņu veidošanos un žults aizturi žultspūslī, uzlabotu asinsriti. Senatnē augam piedēvēja savelkošas, antiseptiskas, sāpes remdinošas īpašības. Nesenākā pagātnē asinszāle arvien vairāk kļuvusi pazīstama kā līdzeklis pret depresiju.
Augu nav ieteicams lietot lielās devās. Var pastiprināt jūtību pret saules gaismu.

Kliņģerītes ziedi (flores Calendulae)
Krāšņo ziedu dēļ , iesākumā augs izmantots kā krāšņumaugs, bet vēlāk arī kulinārijā un dziedniecībā. Cilvēki senatnē kliņģerītes izmantojuši kuņģa, divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, žultsceļu, žultspūšļa, aknu, acu, ausu, smaganu, iekaisuma gadījumos. Uzskatījuši, ka kliņģerīšu tēja iedarbojas nomierinoši, pazemina asinsspiedienu, stimulē sirdsdarbību, mazina menstruāciju, dzemdību un pēcdzemdību sāpes.

Kaķpēdiņas ziedi (flores Helichrysi arenarii)
Senie cilvēki uzskatīja, ka kaķpēdiņa uzlabo vielmaiņu, veicina kuņģa sulas un aizkuņģa dziedzera sulas izdalīšanos. Uzskatīja, ka ziedos esošajām rūgtvielām ir diurētiskas īpašības, tāpēc tās pielietoja pret reimatismu, artrītu, tūsku, nieru slimībām.

Cena (vienība) : 2.26 €
  
 

   REKLĀMA
uz augšu | uz sākumu | saites | kontakti | Mūsu draugi

©2006-2008 SIA ARN
Tālrunis: 67454047
Adrese: Dagmāras 4, Rīga, LV-1007